Politiskais aktīvisms strādā

megafons
Sestdien mēs sarīkojām atkārtotu protesta akciju pret ACTA. Kaut arī ieradās depresīvi maz tautas, pasākums uzskatāms par izdevušos, jo ieradās visu lielāko mediju pārstāvji, un mēs veiksmīgi nodevām savu messidžu. Latvijas Radio, Panorāma, TV3 Ziņas, TVNET, Delfi, Apollo.

Īpaši patīkams pārsteigums ir, ka Latvijas Radio, viedojot sižetu, sazinājās ar Insei Vaideri – vienīgo par ACTA atbildīgās komitejas biedru no Latvijas. Tātad mēs esam nokļuvuši ne tikai ziņās, bet arī aizsnieguši savas protesta akcijas patieso mērķauditoriju. Sliktā ziņa ir, ka Vaidere paziņoja, ka nepiedalīsies komisijas balsojumā par ACTA. Vienalga iesaku aizrakstīt, jo viņa piedalīsies gala balsojumā Eiroparlamentā.

Man liekas, mācība, ko mēs šoreiz guvām, ir, ka pasākumu izziņošanai ar Feisbuku un Tvitteri vien nepietiek un vajag aktīvāk un tiešāk komunicēt ar Latvijas Interneta komūnām, interešu grupām, blogiem, forumiem, čatiem un spēļu serveriem.

Paldies visiem, kas ieradās, kas palīdzēja organizēt. Paldies Smind par muzikālo uzstāšanos.

2 thoughts on “Politiskais aktīvisms strādā

  1. Vēlāk šī ķermeņa daļa kļuva par Jura Dobeļa visvairāk lietoto politisko argumentu dažādos variantos runājot par muguras lokāmību, stingrību un cietumu. I. Godmanis atbildes runā uzsvēra, ka blēžu atmaskošana ir tautfrontiešu pienākums un valdību šeit nav jāsauc palīgā. Vēlāk, kad LTF valsts aizsardzības darba grupa iesniedza I. Godmaņa valdībai materiālus par 90 lielu uzņēmumu vadītājiem, kuri izlaupīja uzņēmumus un kurus nekavējoties vajadzēja vismaz atbrīvot no darba, šie materiāli vienkārši pazuda valsts kancelejas “marinādē”…Vēl vēlāk, jau 1991.gada 4.novembrī Latvijas rūpniecības darbinieku saietā Godmanis paziņo, ka nav svarīgi, vai uzņēmuma vadītājs ir lojāls Latvijas valstij, vai nav, svarīgi ir tas, ka viņš ir kompetents vadītājs. Komentējot šo domas “pērli” Latvijas radio saku: – Jo kompetentāks ienaidnieks, jo viņš bīstamāks. Lai Dievs mūs sarga no kompetentiem ienaidniekiem -. Lūk šāda ir LTF 3.kongresa gaisotne, kas apliecina tikai to, ka LTF frakcija LR AP un vēl jo vairāk LR MP darbojas nevis saskaņā ar LTF programātiskajām nostādnēm, bet gan kaut kādā dīvainā, valsts neatkarības atjaunošanai un latviešu tautas pastāvēšanai naidīgā virzienā. Pārejas perioda LR AP un MP. Tagad protams neviens nevar pateikt, kur īsti sākās un kur beidzās, jeb beigsies šis “pārejas periods”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Draugiem.lv pase