Comments for Pirātu Partija Pagaidām gan tikai Pirātu biedrība Mon, 27 May 2013 11:02:37 +0000 hourly 1 http://wordpress.org/?v=3.6.1 Comment on Ciemos no Vācijas by Caroline Hardin /ciemos-no-vacijas/#comment-420 Caroline Hardin Mon, 27 May 2013 11:02:37 +0000 /?p=220#comment-420 Ar ko atšķiras partiju solījumi pašvaldību vēlēšanās? Vai ir kāda būtiska atšķirība starp, piemēram, Nacionālās apvienības un Saskaņas centra piedāvājumu vēlēšanu programmās dažādos novados un pilsētās? Un kā partijas izvērš savu darbību reģionos? “Krustpunktā” studijā diskutē “Vienotība” ģenerālsekretārs Artis Kampars, Saskaņas centra ģenerālsekretārs Guntars Jirgensons, Nacionālās apvienības ģenerālsekretāra vietnieks Raitis Ābelnieks, Latvijas Zemnieku savienības ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš un Reformu partijas izpilddirektors Ivo Valdovskis. Visas minētās partijas Latvijas novados un pilsētās veido gan savus sarakstus, gan reizēm kopā ar citām partijām vai apvienībām. Pārstāvju teiktais par sarakstu veidošanu un cilvēku iesaistīšanu konkrētas partijas sarakstā ir līdzīgs – novados svarīgs ir cilvēciskais un saimnieciskais faktors un labākie un uzņēmīgākie cilvēki bijuši visai “pieprasīti”.Runājot par iespējamo sadarbību pēc vēlēšanām, partiju pārstāvji bija visai lojāli. Artis Kampars (attēlā kopā ar Ivo Valdovski) atzina, ka “Vienotība” Rīgā nesadarbosies ar Saskaņas centru, bet pārējās pilsētās un novados ir gatavi sadarboties ar plašu spektru. Reformu partija nav definējusi sadarbības līnijas, galvenais, lai sadarbības partneriem saistošas ir viņu izvirzītās prioritātes – uzņēmējdarbība, izglītība un pārvaldība. Arī Saskaņas centrs ir gatavs sadarbībai ar dažādiem spēkiem. Lielākie iebildumi par sadarbību bija Nacionālās apvienības pārstāvim, Raitis Ābelnieks atzina, ka nesadarbosies ar Latvijai un latviešu tautai nedraudzīgiem spēkiem, arī Saskaņas centru. Skaidrojot, kam dot priekšroku ZZS pārstāvis uzsvēra, ka pašvaldības, kuras vadījuši viņu partijas pārstāvji, iepriekš dotie solījumi izpildīti. Nacionālās apvienības pārstāvis kārtējo reizi no rādija uz cilvēcisko faktoru.

]]>
Comment on Politiskais aktīvisms strādā by Emile P. Ballard /politiskais-aktivisms-strada/#comment-407 Emile P. Ballard Wed, 22 May 2013 15:25:04 +0000 /?p=196#comment-407 Vēlāk šī ķermeņa daļa kļuva par Jura Dobeļa visvairāk lietoto politisko argumentu dažādos variantos runājot par muguras lokāmību, stingrību un cietumu. I. Godmanis atbildes runā uzsvēra, ka blēžu atmaskošana ir tautfrontiešu pienākums un valdību šeit nav jāsauc palīgā. Vēlāk, kad LTF valsts aizsardzības darba grupa iesniedza I. Godmaņa valdībai materiālus par 90 lielu uzņēmumu vadītājiem, kuri izlaupīja uzņēmumus un kurus nekavējoties vajadzēja vismaz atbrīvot no darba, šie materiāli vienkārši pazuda valsts kancelejas “marinādē”…Vēl vēlāk, jau 1991.gada 4.novembrī Latvijas rūpniecības darbinieku saietā Godmanis paziņo, ka nav svarīgi, vai uzņēmuma vadītājs ir lojāls Latvijas valstij, vai nav, svarīgi ir tas, ka viņš ir kompetents vadītājs. Komentējot šo domas “pērli” Latvijas radio saku: – Jo kompetentāks ienaidnieks, jo viņš bīstamāks. Lai Dievs mūs sarga no kompetentiem ienaidniekiem -. Lūk šāda ir LTF 3.kongresa gaisotne, kas apliecina tikai to, ka LTF frakcija LR AP un vēl jo vairāk LR MP darbojas nevis saskaņā ar LTF programātiskajām nostādnēm, bet gan kaut kādā dīvainā, valsts neatkarības atjaunošanai un latviešu tautas pastāvēšanai naidīgā virzienā. Pārejas perioda LR AP un MP. Tagad protams neviens nevar pateikt, kur īsti sākās un kur beidzās, jeb beigsies šis “pārejas periods”.

]]>
Comment on Interneta Aizsardzības Līga izveido ārkārtas apziņošanas tīklu by Janna G. Bolton /interneta-aizsardzibas-liga-izveido-arkartas-apzinosanas-tiklu/#comment-402 Janna G. Bolton Mon, 20 May 2013 12:09:59 +0000 /?p=296#comment-402 Tāpat mājaslapā var izvietot Līgas speciālo logotipu, kas ir pieejams visdažādākajos variantos. Kā Interneta Aizsardzības Līgas emblēma ir izvēlēts jauks kaķēns. Internet-aktīvisma un jauko kaķēnu teoriju izdomāja amerikāņu blogeris un aktīvists Itans Cukermans. Pēc Itana teorijas, lielākajam vairumam interneta lietotāju nekāds aktīvisms absolūti neinteresē, tos interesē tikai primitīvas izklaides – pamatā pornogrāfija un fotogrāfijas/ video ar jaukiem kaķēniem. Tomēr instrumenti, kas sākotnēji ir radīti, lai lietotāji varētu dalīties ar saviem kaķēnu video (Facebook, Twitter, Youtube), lieliski der arī interneta aktīvistiem. Ja kādas valdības cenšas ierobežot šos instrumentus, cieš ne tikai aktīvisti (uz kuriem pārsvarā visiem ir nospļauties), bet arī lielumlielais kaķu mīļotāju vairums, kas var pārstāt balsot par savu valdību vai vispār sākt protestēt.

]]>
Comment on Pirātu Partijas aktīvistu iekšējais Skype čats pieejams publikai by Ansis Māliņš /piratu-partijas-aktivistu-ieksejais-skype-cats-pieejams-publikai/#comment-51 Ansis Māliņš Sat, 14 Jul 2012 07:47:54 +0000 /?p=180#comment-51 Test, test, test.

]]>
Comment on Pirātu partija piedalīsies publiskajās debatēs par tēmu: “Vai Latvijā ir jālegalizē “Creative Commons” licences?” by Mattie /debates-par-creative-commons/#comment-44 Mattie Mon, 02 Jul 2012 14:11:59 +0000 /?p=173#comment-44 viņi iedomājas ka par visu var iekasēt? bet youtube pioinevojet video tas, kurš ielādēja video piekrīt tam, ka viņam ir visas tiesības uz video un šo video drīkst rādīt arī citās lapās? kur loģika? faili nav lapā, kurā ir tas, ko lamā par embedēto saiti , turklāt parasti uz tā atskaņotāja ir āttiecīgā hosta (youtube) logo + iespēja VIEGLI nokļūt hosta lapā (youtube)tiešām nožēlojami

]]>
Comment on Pirātu Partijas aktīvistu iekšējais Skype čats pieejams publikai by Ansis Māliņš /piratu-partijas-aktivistu-ieksejais-skype-cats-pieejams-publikai/#comment-40 Ansis Māliņš Thu, 14 Jun 2012 17:37:34 +0000 /?p=180#comment-40 irc.pirateirc.net #pplv , bet aktivitāte tur nulle. Visi lieto Skype, jo visi lieto Skype.

]]>
Comment on Pirātu Partijas aktīvistu iekšējais Skype čats pieejams publikai by kforkaspars /piratu-partijas-aktivistu-ieksejais-skype-cats-pieejams-publikai/#comment-39 kforkaspars Thu, 14 Jun 2012 17:18:50 +0000 /?p=180#comment-39 labāk būtu irc istaba. No GNu tiešām grūtāk to izdarīt un lago pamatīgi

]]>
Comment on Politiskais aktīvisms strādā by Uno Lācis on Facebook /politiskais-aktivisms-strada/#comment-38 Uno Lācis on Facebook Mon, 11 Jun 2012 10:09:22 +0000 /?p=196#comment-38 Super. Apsveicama publicitāte arī tradicionālajos mēdijos.Sevišķs prieks par Latvijas Radio un Panorāma, ko lieto ne tā aktivākā sabiedrības daļa, toties daudzskaitlīgākā un tā kas arī visaktīvāk piedalās vēlēšanās :) Vel varu ieteikt uzrakstīt kādas garšigas īsu un kodolīgas preses relīzes ar viegli saprotamu mesidžu pat lauku tantei, ko pat ne sevišķi zinošam žurnālistam viegli parpublicēt, kā savu rakstu. Un šādām relizēm labāka vieta ir Leta, no kuras barojās visi LV mēdiji, tā iespējams aptvert arī reģionālos mēdijus, nevajadzētu aizmirst arī par citām ziņu aģentūrām un draudzēties ar žurnālistiem un mēdiju pārstāvjiem. Tad būs laba publicitāte un uz viegli saprotamu mesage arī tauta pavilksies līdzi. Buģim po proše i narod patjanitsa :))

]]>
Comment on Pirātu biedrība aicina uz protesta akciju pret ACTA by Politiskais aktīvisms strādā | Pirātu Partija /stop-acta-09-06-2012/#comment-37 Politiskais aktīvisms strādā | Pirātu Partija Mon, 11 Jun 2012 07:34:25 +0000 /?p=161#comment-37 [...] mēs sarīkojām atkārtotu protesta akciju pret ACTA. Kaut arī ieradās depresīvi maz tautas, pasākums [...]

]]>
Comment on Nozagt mākslu – nozagt nākotni by rm /nozagt-makslu-nozagt-nakotni/#comment-36 rm Sat, 09 Jun 2012 15:32:32 +0000 /?p=121#comment-36 http://forum.piratupartija.lv

]]>